İzmir
Psikodrama Derneği
Categories Menu

Posted on Oca 22, 2023 in Anasayfa, Duyurular, Genel, Haber Bülteni, İZMİR PSİKODRAMA GÜNLERİ

5. İZMİR PSİKODRAMA GÜNLERİ

Sayın İzmir Psikodrama Derneği Üyesi,

İzmir Psikodrama Derneği etkinliklerinden olan İzmir Psikodrama Günleri’nin beşincisi ”BAĞLANMA: Yakınlık, Bağlılık, Ayrışma” teması ile 25-26 Mart 2023 tarihlerinde İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nde gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimiz psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, tıp, hemşirelik, sosyal çalışma alanları mezunlarına, öğrencilerine ve ilgilenen herkese açıktır.

-etkinlik kapsamında öğlen yemeği bulunmamaktadır-

KAYIT İÇİN HESAP BİLGİLERİ
Hesap adı (Alıcı): İzmir Psikodrama Derneği / Garanti Bankası Kıbrıs Şehitleri Şubesi (713-6299344) / IBAN: TR 700006200071300006299344

Lütfen kayıt bedellerini yatırırken açıklama kısmına “İPG-5 BAĞIŞ” yazınız ve kimin/kimlerin katılımı için yatırıldığını belirtiniz.

*5. İzmir Psikodrama Günleri’nde beş öğrenciye “Emre Kapkın” bursu verilecektir.

Tıp Fakültesi, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Hemşirelik bölümlerinde lisans düzeyinde eğitimine devam eden öğrenciler 20 Şubat 2023 tarihine kadar burs başvurusunda bulunabilirler. Burs başvurusu için web sayfamızda yer alan “5. İzmir Psikodrama Günleri” başvuru formunda “burs talep ediyorum” seçeneğini işaretlemek yeterlidir. Yukarıda belirtilen her bölümden bir öğrenciye verilecek burs için seçim kura yöntemi ile yapılacaktır ve seçim sonucu 21.02.2023 tarihinde web sayfamızdan duyurulacaktır. Burs almaya hak kazanan ve öğrenci olduklarını gösteren belgeyi (öğrenci belgesi, öğrenci kimlik kartı vb.) e-mail yoluyla düzenleme kuruluna ileten öğrencilerden 5. İzmir Psikodrama Günleri’ne katılım ücreti alınmayacaktır.

Kayıt İçin Tıklayınız

5.İzmir Psikodrama Günleri kapsamında yürütülecek olan gruplara (atölyelere) ilişkin ayrıntılı bilgi için görsellere tıklayınız

A.Meral GENÇ

Tülin ÜNAL
Aliye ERCAN

Dilek ÖZYÜREK
Dilek AKBAŞ

Evrim GÜROĞLU
Emine PİŞMİŞOĞLU

Özlem TAŞKAYNATAN
Enise ÇALIŞKAN ÇOBAN

Dilek Ümran ARPACI
Esin İNCE AYDIN

Şevnaz ŞAHİN
Berna GÖKENGİN

Hadi SAĞIN
Gökhan TEKİN

Meral GENÇTÜRK
Olcay ÇAM

Şükran ALTINBAŞ YAVUZ
Ö. Sürel KARABİLGİN ÖZTÜRKÇÜ

Simge ÖZYÜREK


Öznur ÖZTÜRK SABUNCU

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest

Share This